bkmspunr@gmail.com

Muži Nitry naďalej bez výhry. Výsledkový servis

27.10.2018 18:58

Muži

Muži Nitry cestovali na ďalší zápas 1.ligy mužov do Žiaru nad Hronom. Stretnutie, v ktorom sa stretli tímy doposiaľ bez výhry dopadol v prospech domácich. Tí dokázali dvakrát znížiť jedenásťbodové vedenie Nitry, čím si vynútili predĺženie. V tom boli úspešní. Nitranov zdolali 80:74 pp. Zverenci trénera Ľubomíra Urbana ostávajú naďalej bez výhry.

MŠK BK Žiar nad Hronom - BKM SPU Nitra 80:74pp (36:41)

Nitra: Mäsiar 22, Magdolen 12, Láštic 11, Pondela 9, Stanček 7 (Lukniš 9, Vencelík 4, Šedivý)

Žiar: Mokráň 27

Ohlas po zápase:

Ľubomír Urban (tréner Nitry): " Do tohto zápasu, v ktorom sa stretli dve družstvá bez výhry, sme nastupovali s cieľom pokúsiť sa vyhrať. Priebeh zápasu tomu aj celkom nasvedčoval. Škoda druhého polčasu, kedy sme mali dobre vedenie o jedenásť bodov, ale to sa nám nepodarilo udržiavať. Voľná trojková strela v posledných sekundách nám nepadla a v predĺžení už domáci šťastnými zásahmi z dvojky a trojky šli do vedenia o 5 bodov. Strategicky loptu udržali a vyhrali. Na našich hráčoch už bolo badať únavu a stratu síl. Teraz nás čaká dlhšia prestávka. Dúfam, že sa hlavne zdravotne dáme dokopy tak, aby sme mali 17.novembra  v zápase na Karlovke k dispozícií komplexné družstvo."