GABBO Senec 16 : 78 BKM SPU Nitra (10 : 46)

Body Nitra: Foltín M. 18, Kopas 16, Mihalik 8, Kiss 8, Kapustík 8, Rosinský 6, Šimko A. 4, Suláni 4, Ďuračka 4, Javor 2

GABBO Senec 16 : 106 BKM SPU Nitra (7 : 63)

Body Nitra: Foltín M. 25, Kopas 21, Kiss 19, Rosinský 15, Mihalik 8,Javor 8, Suláni 4, Šimko 3, Kapustík 2, Sovik 2

SOBOTA:

IMC Slovakia Považska Bystrica 68 : 86 BKM SPU Nitra (30 : 42)

Body Nitra: Chovanec 23, Foltín L. 17, Magušín 16, Seidler 7, Bača 7, Foltín M. 6, Bakay 6, Rosinský 4

komentár trénera:

Podľa posledných výsledkov sa súper od nášho posledného zápasu veľmi zlepšil a niektorí sme mali aj obavu zo súperovho najlepšieho hráča R. Šipkovského, ktorý vynikajúco hral na medzinárodnom turnaji EYBL. My sme nastúpili opäť oslabení tentokrát o M. Sáraza /v treste/ a chorých Š. Gabriela a J. Krčmárika. Najlepšieho hráča dostal na starosť kapitán L. Foltín, obrana sa mu darila a R. Šipkovský nevedel nájsť správny rytmus tri štvrtiny zápasu. Čo by sa ale nemalo stávať v poslednej štvrtine sme poľavili v jeho obrane /nielen L. Foltín ale aj M. Bača/ a Rasťo sa „utrhol“ a v poslednej štvrtine nám nastrieľal 17 bodov! Kým dovtedy len 11.
Prvá časť hra bola vyrovnaná, druhú sme vyhrali o 13 bodov a tento náskok sme udržiavali viac menej celý zápas. Treba však povedať že zápas bol dramatický, vypätý a vyznačoval sa vysokým nasadením. Z jednotlivcov v obrane sa presadil L. Foltín /až na poslednú časť/, double-double dosiahol M. Chovanec a výborne hral R. Magušín. Darilo sa T. Bakayovi a M. Bačovi /až na ten záver/.