Instagram: @bkmspunitra

bkmspunr@gmail.com

Starší žiaci odcestovali na východ

24.01.2016 20:47

Cez víkend starší žiaci pod vedením trénera Štefana Gabriela odcestovali na východ. V sobotu ich čakal súper z Lučenca. Hneď od začiatku chlapci nastúpili koncentrovane a postupne si vybudovali víťazstvo rozdielom 42 bodov. V nedeľu to bol oveľa ťažší zápas s Košicami. Už po prvej štvrtine chalani prehrávali rozdielom 10 bodov. No napokon sa im podarilo do polčasu zrovnať výsledok na 40:37. Aj napriek bojovnosti a vylúčenia kapitána Lukáša Foltína minútu pred koncom, starší žiaci podľahli súperovi rozdielom 12 bodov.