Instagram: @bkmspunitra

bkmspunr@gmail.com

Prehra kadetov na tripe

09.11.2014 12:39

Po dlhšej pauze boli počas víkendu v akcii kadeti BKM SPU Nitra, ktorí sa predstavili v sobotňajšom zápase na palubovke Považskej Bystrice a v nedeľu v Prievidzi. Tabuľkové postavenie dávalo nápovedu o favoritovi stretnutia, ale hráči Nitry udržovali kontakt s hráčmi IMC až do záverečnej štvrtiny, kde už súper jasne ukázal svoje kvality. Proti Prievidzi to už bolo diametrálne iné stretnutie, v ňom Nitrania ťahali za kratší koniec už od úvodnej 10-minútovky.

IMC Slovakia Považská Bystrica - BKM SPU Nitra 98:64 (18:16, 24:17, 20:19, 35:12)

Body - Nitra: Mihalik a Sabo po 14, Šimek P. 13, Mareček 8, Šimek M. 5, Jurkin 5, Beňuš a Pozdech po 3

Baník Cígeľ Prievidza - BKM SPU Nitra 72:47 (18:7, 21:12, 19:13, 14:15)

Body - Nitra: Mihalik a Sabo po 11, Šimek P. 9, Beňuš 8, Šimek M. a Pozdech po 4