Basketbalový klub mládeže Nitry

BKM SPU NITRA

Železničiarska 15
Nitra
94901
Instagram: @bkmspunitra

bkmspunr@gmail.com

Nitra hostiteľom 4.kola microligy

24.01.2018 21:33

Dňa 21.1.2018 sme organizovali ďalšie kolo microligy, kde náš klub bol už druhý krát hostiteľom. Stretli sa deti z Lokomotívy Sereď, BKM UKF Nitra a najmladší z nášho klubu, spolu cca 45 detí a odhadom rovnako aj rodičia. Všetky deti odohrali 2 zápasy, kde nebolo dôležité kto vyhral ale zábava a športové zápolenie. 
Súčasťou stretnutia boli aj súťaže družstiev, z nich dlhodobo najobľúbenejšou je "cukríková". Opäť sa vytiahli mamičky našich detí, ktoré pre účastníkov stretnutia pripravili, ako je v tejto súťaži dobrým zvykom, slané aj sladké dobroty, tiež ovocie a malinovky.
Už teraz sa tešíme na ďalšie kolo, ktoré bude podľa rozpisu na Karlovke v Bratislave dňa 25.2.2018.

tréner Gabriel