Instagram: @bkmspunitra

bkmspunr@gmail.com

Karlovka nad sily starších minichlapcov

08.02.2015 11:05

Do ďalšej fázy sa dostala súťaž starších minichlapcov, v ktorej Nitrania odohrali prvý dvojzápas na palubovke Karlovky. Z tabuľkového pohľadu malo ísť o vyrovnané zápasy, čo sa potvrdilo aj v prvom zápase. Druhý zápas mal jednoznačnejší priebeh, v oboch prípadoch z toho boli výhry v prospech domáceho celku.

1. zápas: MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra 47:39 (23:23)

Body - Nitra: Kapustík 20, Kopas 9, Urban a Šimko M. po 4, Holeš 2

2. zápas: MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra 29:14 (17:5)

Body - Nitra: Kapustík, Šimko M. a Urban po 4, Kopas 2

Komentár trénera Petra Zakopčana k zápasu:

"Prvý zápas bol do poslednej minúty vyrovnaný. Potom sme spravili pár zbytočných chýb, ktoré nás v konečnom dôsledku stáli víťazstvo.
V druhom zápase sme už nemali dostatok psychických síl, hlavne po druhej nevydarenej štvrtine, v ktorej sme útočne vybuchli a prehrali ju 13:0. Mali sme síce aj šance na návrat do zápasu, ale nedokázali sme z nich skórovať. Myslím, že tieto prehry nás ešte budú mrzieť, nakoľko súper bol poraziteľný a my sme prišli o dôležité body."