Instagram: @bkmspunitra

bkmspunr@gmail.com

Favorit potvrdil svoju kvalitu

24.11.2013 00:55

V sobotu 23.11.2013 odohrali mladší žiaci U13 ďalšie zápasy tentokrát z favoritom celej súťaže. Chlapci zo Serede potvrdili svoje postavenie v tabuľke a prvý zápas vyhrali až príliš presvedčivo. po vyrovnanom polčase rozhodla z pohľadu domácich neúspešná 3. štvrtina, v ktorej sme hrali veľmi odovzdane. Medzi zápasmi sme dokončili vstávanie a nastúpili do druhého zápasu o poznanie živší a počas celého zápasu sme celoplošnou obranou hru zdramatizovali. Napriek veľkému nasadeniu sme zápas najmä pre občasné výpadky nedotiahli do víťazného konca. Na zápasy nastúpili aj chlapci z Komárna Máté Balogh a Adam Konc, v zápase sa ukázali ako prísľub do budúcnosti, či naplnia predpoklady záleží len na nich.

1. zápas: BKM SPU Nitra - MBK Lokomotíva Sereď 38:64 (15:10, 7:16, 7:22, 9:16)

Body - Nitra: Foltín L. 16, Magušín a Balogh po 6, Bača a Foltín M. po 3, Sáraz a Kilian po 2

Body - Sereď: Skubeň 16, Šipkovský 14, Láštic 12, Poboček 11, Javor 6, Paštéka 4, Knézel 1

2. zápas: BKM SPU Nitra - MBK Lokomotíva Sereď 56:63 (16:22, 15:16, 7:10, 18:15)

Body - Nitra: Magušín 15, Foltín L. 12, Kilian 8, Sáraz 7, Bakay, Bača a Konc po 4, Balogh 2

Body - Sereď: Láštic 12, Šipkovský 10, Paštéka a Molnár po 8, Javor 7, Vladovič 6, Skubeň a Poboček po 4, Knézel a Bombera po 2