Tabuľka o 1. - 8.miesto sezóna 2018/2019 

Por. Družstvo Zápasy Výhry Prehry
Skóre
Rozdiel Body
1.
ŠBK Junior Levice
14
12
2
1163 : 900
263
26
2.
MBK Victoria Žilina
14
12
2
1180 : 959
221
26
3.
MBA Prievidza
14
11
3
1168 : 941
227
25
4.
BKM SPU Nitra
14
9
5
964 : 1027
-63
23
5.
BK Inter Bratislava
14
6
8
961 : 955
6
20
6.
BBK Bánovce nad Bebravou
14
3
11
826 : 980
-154
17
7.
MŠK BK Žiar nad Hronom
14
2
12
882 : 1093
-211
16
8.
BKM Iskra Svit
14
1
13
870 : 1159
-289
15
O konečnom poradí na 1.-2.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Finálový turnaj 17.-19.5.2019 Levice

 

Výsledky 2018/2019

2018/2019

ŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra 106:58 (51:31)

Nitra: Arpáš 16, Kopas 16, Mihálik 12, Suláni 7, Rosinský 4, Hunka 2, Javor 1

 

BKM SPU Nitra : BBK Banovce n.Bebravou 70:56(35:21)

Nitra: Foltín M.31, Rosinský 9, Suláni 9, Arpáš 6, Holeš 6, Mihalik 4, Kopas 3, Valky 2

 

BKM SPU Nitra: BSC Bratislava ,,Yellow,, 73 : 58 (38 : 32)

Nitra: Arpáš 24, Mihálik 10, Foltín M. 10, Rosinský 9, Petrovič 9, Suláni 5,  Kopas 4, Javor 2  

 

BKM SPU Nitra : BSC BLUE Bratislava (ms) 94:49 ( 55:28)

Nitra: Arpas 21, Holes 15, Mihalik 13, Petrovic 12, Sulani 8, Kopas 8, Rosinsky 5, Foltin M.4, Valky 4, Hunka 4

 

BKM SPU Nitra : BMK AŠK Slávia Trnava 78:49 (49:30)

Nitra: Petrovič 19, Foltin M.18, Arpas 18, Sulani 9,  Rosinsky 7, Kopas 5, Valky 2

 

BKM SPU Nitra : BK Inter Bratislava 75:58 (35:32)

Nitra: Arpáš 25, Sulani 14, Foltin M.13, Kopas 10, Rosinský 7, Mihalik 4, Perovič 4

 

BKM SPU Nitra - TJ Strojár Malacky 104:57 (62:28)

Nitra: Mihálik 19, Foltín 16, Arpáš 14, Suláni 14, Petrovič 10, Kopas 10, Holeš 6, Války 6, Rosinský 5, Javor 4

 

BKM SPU Nitra - MBK Karlovka Bratislava 110:36 (54:19)

Nitra: Foltín M. 27, Suláni 21, Mihálik 19, Arpáš 16, Rosinský 7, Holeš 6, Kopas 5, Javor 4, Bedi 2, Hunka 2

 

ŠŠK BSC BRATISLAVA "Yellow"- BKM SPU NITRA 48:72 (27:37)

Nitra: Foltín 29, Suláni 14, Mihálik 12, Petrovič 10, Arpáš 3, Rosinský 2, Kopas 2
 

ŠŠK BSC BRATISLAVA "BLUE" - BKM SPU NITRA 58:121 (26:54)

Nitra: Foltín 13, Suláni 10, Mihálik 9, Petrovič 29, Arpáš 17, Rosinský 16, Kopas 18, Javor 2, Války 4, Holeš 3