Úvodná stránka

Výsledok starší žiaci

08.01.2017 19:44
BKM SPU Nitra 61 : 47 BKM Iskra Svit (16:22) Najlepší strelci Nitra: Rosinský 19, Foltín M. 13,  Kiss 12, Arpáš 6, Mihálik 5, Suláni 4, Javor 2 Najlepší strelci Svit: Janček a Lysák po 12, Hurčala 8,Lelkes 6

Výsledky mladší mini

08.01.2017 10:10
BKM SPU Nitra - BBK Bánovce n/Bebravou 46 : 44 /14 : 8, 18 : 22, 37 : 26/ Strelci za Nitru: Kapustík 29, Fehér 6, Seman 6, Kajan 2, Kluch 2, Géczi 1, Stančík, Dzielava, Dragún, Zabák, Ferenczi, Porubský, Tábi V siedmom kole dlhodobej súťaže mladších...

Výsledok starší žiaci

07.01.2017 18:37
BKM SPU Nitra 66 : 59 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (36:26) Najlepší strelci Nitra: Kiss 22, Foltín M. 15, Šimko 8, Arpáš 7, Mihálik 6, Kopas 4, Suláni a Javor po 2 Najlepší strelci SNV: Stanko 17, Kozel 13, Šrobár 11, Malisek 10

Veselé vianoce a šťastný nový rok

24.12.2016 09:11
Príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa zdravia v novom roku želá BKM SPU Nitra.  

Výsledky žiaci

18.12.2016 11:13
BKM SPU Nitra 43 : 58 BSC Bratislava (28:27) Body Nitra: Šimko 25, Kopas 8, Roháč 4, Kapitán 2, Holeš 2, Halász 2 Body BSC: Bílý L. 20,  Trebuna 16     BKM SPU Nitra 38 : 44 BSC Bratislava (25:23) Body Nitra: Kopas 12, Šimko 11,...

Výsledky kadeti

18.12.2016 07:01
MBK Karlovka Bratislava  83 : 80 BKM SPU Nitra - po predĺžení (14:17, 14:22, 19:21, 27:14, 9:6) TH:          13/22   -   18/26 Trojky:  ...

Výsledky starší žiaci

18.12.2016 06:57
BKM SPU Nitra 44 : 66 ŠBK Junior Levice (22:38) Najlepší strelci NR: Foltín 14, Arpáš 7, Rosinský 5, Mihálik, Kiss po 4, Suláni a Kopas po 3, Javor a Sovík po 2 Najlepší strelci LV: Szabo 10, Dudek 9, Chaban 8

Výsledky starší žiaci

12.12.2016 10:14
BKM SPU Nitra 52 : 75 MBA Prievidza (16 :33)   Body Nitra: Foltín M. 17, Kiss 13, Šimko a Rosinský 8, Javor 3, Arpáš 2, Kopas 1 Body Prievidza: Lukáč 21, Mojžiš 14, Matuška 12

3. kolo mikroligy

11.12.2016 16:43
V nedeľu 11.12.2016 sme spoluorganizovali III. kolo mokroligy, ako hostiteľ zabezpečovala akciu BKM Junior UKF Nitra na ZŠ Hôrke.         Toto kolo sa nieslo pre nás v znamení podstatnej zmeny. Keďže Trnava prišla...

Výsledky mladší mini

10.12.2016 16:45
MBK AŠK Slávia Trnava : BKM SPU Nitra 30:38 /12:26/ Strelci za Nitru: Fehér 14, Kapustík 10, Benci 4, Seman 4, Tábi 2, Ferenczi 2, Benko 2, Kajan, Porubský, Stančík, Ferančík, Dzielava, Zabák, Štefanka, Géczi, Klus. Niektorým chlapcom sa darilo,...

Výsledky kadeti

04.12.2016 16:02
BKM SPU Nitra 109 : 58 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (32:15, 25:18, 29:15, 23:10) TH:        10/17   -   15/24 Trojky:  3 -...

Výsledky starší žiaci

27.11.2016 18:48
BKM SPU Nitra 53 : 32 BSC Bratislava (26:13) Body Nitra : Šimko A. 13, Suláni 10, Rosinský, Sovík po 7, Foltín, Arpáš po 4, Kopas 3, Holeš 2, Javor 1 Body BSC: Aidi 8, Mitrik,Valis po 6, Radošinský 4   BKM SPU Nitra 55 : 59 BPSA Inter...

Výsledky mladší mini

26.11.2016 19:14
MBK Karlovka Bratislava : BKM SPU Nitra 34 : 57 /8:22, 20:30, 23:43/ Strelci za Nitru: Seman M. 16, Kapustík M. 15, Benci J. 12, Kajan M. 8, Porubský K. 2, Stančík T. 2, Ferenczi P. 2, Zabák S., Kluch O., Benko B., Ferančík M., Dragúň M., Dzielava...

Výsledky kadeti

21.11.2016 10:13
1 BK MICHALOVCE  40 : 69  BKM SPU NITRA (10:16,19 :13, 5 : 20, 6 : 20 ) TH:      13/18   -   13/24 Trojky:  2  -  1 Fauly:   20  - ...

Výsledky starší žiaci

17.11.2016 09:10
IMC Slovakia Považská Bystrica 34 : 96 BKM SPU Nitra (20:36) Body Nitra: Arpáš 22, Suláni 22, Kiss 17, M. Foltín 15, Kopas 8, Sovík 8, Kapustík 2, Holeš 2   MBK Victoria Žilina 106 : 44 BKM SPU Nitra (50 : 30) Body Nitra: Kiss 13, M. Foltín 11,...

2. kolo mikroligy

14.11.2016 12:29
V nedeľu, 13.11.2016 sa uskutočnilo II. kolo mikroligy. Hostiteľom bola tentokrát Sereď na ZŠ Fándlyho. Akciu sme absolvovali spolu s nitrianskymi dievčatami, za nás súťažilo 12 chlapcov, za dievčatá...

Výsledky mladší mini

12.11.2016 22:18
BSC Bratislava - BKM SPU Nitra 61 : 21 / 8:4, 25:10, 44:14/ Strelci za Nitru: Štefanka 6, Benko 4, Fehér 4, Benci 2, Dzielava 2, Géczi Tóth 2, Ferenczi 1                 V...

Výsledok kadeti

09.11.2016 23:46
BKM SPU Nitra 75 : 46  MBA Prievidza (22:15, 22:9, 15:12, 16:10 ) TH:       6/11   -   14/20 Trojky : 3  -  2 Fauly:  21  -  13 Body...

Výsledok kadeti

06.11.2016 13:55
BKM SPU Nitra 66 : 69 MBK Victoria Žilina (15:19, 15:21, 10:14, 26:15) TH: 13/10 - 6/4 Trojky: 1 - 1 Fauly: 12 - 14   Nitra: Chovanec 15, Foltín 6, Magušín 6, Horinka 4, Sáraz 0 (Volárik 21, Medo 11, Konc 3, Bača 0) Žilina: Turza 19, Fedor 11,...

Výsledok žiaci

06.11.2016 13:14
BK Pezinok  32 : 72 BKM SPU Nitra (17:34) Body Nitra: Kopas 30, Kapustík 17, Holeš 11, Ševčík 4, Kapitán 2, Bédi 2, Války 2,Šimko 2   BK Pezinok : 35 : 69 BKM SPU Nitra (9:21) Body Nitra: Šimko 25, Kopas 20, Kapustík 10, Holeš 7, Ševčík 5,...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

KADETI

Najbližšie zápasy: 

Finálový turnaj U17

Kedy: 11.-13. mája 2018

Kde: Hala SPU

Piatok 11.5.2018

15:00    BKM SPU Nitra - IMC Slovakia Považská Bystrica 98:54 (27:14, 23:21, 17:10, 31:9)

 

18:00   BK Lokomotíva Sereď - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 80:62 (20:15, 23:8, 17:25, 20:14)

 
Sobota 12.5.2018
 
16:00   IMC Slovakia P.Bystrica - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 69:70 pp (20:18, 12:22, 21:14, 10:9, 6:7)  
 
18:30   BKM SPU Nitra - BK Lokomotíva Sereď 64:55 (23:17, 16:13, 5:8, 20:17)
 
Nedeľa 13.5.2018
 
09:30   BK Lokomotíva Sereď - IMC Slovakia Považská Bystrica 82:69 (30:10, 16:30, 20:11, 16:18)
 
12:00   BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BKM SPU Nitra 54:73 (14:14,12:15,  30:6, 17:19)

2.LIGA JUNIORI,KADETI

Najbližšie zápasy:

BKM SPU Nitra B 

Kedy: 

Kde: 

Odohrané zápasy:

BKM SPU Nitra B - BK Lokomotíva Sereď 50:55 (23:23)

GABBO Senec - BKM SPU Nitra 48:68 (30:38)

TJ Iskra Partizánske - BKM SPU Nitra 62:59 (38:28)

BK Lokomotíva Sereď - BKM SPU Nitra B 75:57 (41:25)

BKM SPU Nitra B - MBK Karlovka Bratislava 80:47 (43:26)

BSV Bratislava - BKM SPU Nitra 51:61 (31:49)

BKM SPU Nitra - TJ Iskra Partizánske 86:68 (48:36)

BKM SPU Nitra: BK Lokomotíva Sereď 41:63 ( 31:37)

GABBO Senec - BKM SPU Nitra B 59:62 (31:36)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava B 59:54 (25:25)

MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra B 28:125 (12:67)

TJ Iskra Partizánske - BKM SPU Nitra B 70:105 (41:57)

 

STARŠÍ ŽIACI

Najbližšie zápasy:

BKM SPU Nitra 

Kedy: 

Kde: 

 

Odohrané zápasy:

MŠK BK Žiar n./Hronom - BKM SPU Nitra 60:81 (27:43)

MBA Prievidza - BKM SPU Nitra 58:83 (17:52)

BKM SPU Nitra - ŠBK Junior Levice 73:43 (32:13)

BKM SPU Nitra (ms) - IMC Slovakia Považská Bystrica 130:27 (61:8)

BKM SPU Nitra - BBK B. n./ Bebravou 60:43 (33:14)

BKM SPU Nitra (ms) - BK Inter Bratislava 55:52  (38:27) 

BKM SPU Nitra - TJ Strojár Malacky 80:51 (43:23)

BSC Bratislava - BKM SPU Nitra 36:78 (17:37)

MBK AŠK Slávia Trnava - BKM SPU Nitra 52:54 (25:28)

BKM SPU Nitra (ms) - MBA Prievidza 89:71 (40:37)

BKM SPU Nitra (ms) - MŠK BK Žiar n./ Hronom 78:63 (38:24)    

ŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra (ms) 63:65 (28:38)

BBK Bánovce n./Bebravou - BKM SPU Nitra 40:53 (31:32)

IMC Slovakia Považská Bystrica - BKM SPU Nitra 63:96 (29:46)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava 89:51 (42:22)

BKM SPU Nitra - MBK AŠK Slávia Trnava 77:48 (44:21)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra 44:46 (28:27)

TJ Strojár Malacky - BKM SPU Nitra B 57:56 (34:24) ms

 

 

 

MLADŠÍ ŽIACI

Najbližšie zápasy:

Finálový turnaj Final Six U13 

Piatok 18.5.2018

13:00 BKM Iskra Svit - BKM SPU Nitra

 
19:00 BKM SPU Nitra - ŠBK Handlová A
 
Sobota 19.5.2018
 
11:15 BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra
 
14:45 KB RIM Basket Košice - BKM SPU Nitra
 

Nedeľa 20.5.2018

9:30  BKM SPU Nitra - MBA Prievidza

 

Odohrané zápasy: 

BKM SPU Nitra - MBK Karlovka Bratislava 78:36 (31:19)

BKM SPU Nitra - MBK Karlovka Bratislava 77:46 (37:22)

GABBO Senec - BKM SPU Nitra 5:86 (5:48)

GABBO Senec - BKM SPU Nitra 15:99 (13:48) 

MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra 44:94 (21:39) 

MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra 34:93 (17:45)

BKM SPU Nitra - BK Junior Komárno 69:42 (38:21)

BKM SPU Nitra - BK Junior Komárno 66:39 (36:21)

BSC Bratislava - BKM SPU Nitra 39:70 (19:31) 

BSC Bratislava - BKM SPU Nitra 30:70 (7:42)

BKM SPU Nitra - BK Inter Bratislava 45:41 (10:5, 12:20, 15:2, 8:14)

BKM SPU Nitra - BK Inter Bratislava 52:46 (10:15, 21:8, 9:11, 12:12)

ŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra 37:66 (6:21, 11:11, 9:19, 11:15)

ŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra 40:57 (9:18, 14:6, 10:19, 7:14)

BKM SPU Nitra - BK Pezinok 69:15 (24:2, 13:2, 13:4, 19:7)

BKM SPU Nitra - BK Pezinok 77:18 (22:6, 14:2, 20:6, 19:4)

 

STARŠÍ MINI

Najbližšie zápasy:

 BKM SPU Nitra 

Kedy: 

Kde: 

Odohrané zápasy:

BKM SPU Nitra - ŠBK Fándly Sereď 30:70 (20:32)

BKM SPU Nitra - ŠBK Fándly Sereď 22:53 (7:25)

BKM SPU Nitra - BK Pezinok 58:8 (54 : 7)

BKM SPU Nitra - BK Pezinok 66:16 (35 : 6)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava 37:49 (12 : 21)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava 50:48 (25 : 23)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra 61:35 (29:19)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra  56:24 (33:8)

BKM SPU Nitra - Lokomotíva Sereď 40:60 (19:27) 

BKM SPU Nitra - Lokomotíva Sereď 42:65 (23:26) 

ŠBK Fándly Sereď - BKM SPU Nitra 69:59 (29:22)

ŠBK Fándly Sereď - BKM SPU Nitra 70:57 (30:27)

BKM SPU Nitra - Slávia Trnava 45:26 (29:12) 

BKM SPU Nitra - Slávia Trnava 51:36 (25:19) 

BK Pezinok - BKM SPU Nitra 3:54 (3:36)

BK Pezinok - BKM SPU Nitra 13:61 (11:30)

BKM SPU Nitra - Levice 67:17 (48:14)

BKM SPU Nitra - Levice 69:19 (34:8)

Bratislava - BKM SPU Nitra 56:36 (21:16)

BSC Bratislava - BKM SPU Nitra 47:52 (22:32)

BKM SPU Nitra - BK Inter Bratislava 34:71 (6:21, 5:24, 17.5, 6:21)

BKM SPU Nitra - BK Inter Bratislava 32:62 (11:22, 5:10, 8:18, 8:12) 

BK Lokomotíva Sereď - BKM SPU Nitra 49:42 (21:18) 

BK Lokomotíva Sereď - BKM SPU Nitra 46:47 (30:20)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra 61:35 (29:19)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra  56:24 (33:8)

MLADŠÍ MINI

Najbližšie zápasy:

 

Odohrané zápasy:

BKM SPU Nitra- ŠBK Fándly Sereď 33:45 (10:26)

MBK AŠK Slávia Trnava - BKM SPU Nitra 37:43 (25:19)

ŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra 46 : 38 (25 : 20)

BKM SPU Nitra - MBK Karlovka Bratislava 29 : 61 (12 : 30)

BKM SPU Nitra - Slávia Trnava 52:27 (27:11)

BKM SPU Nitra - Slávia Trnava (3x3)  11:9 

BMK SPU Nitra - AŠK Inter Bratislava 4:54 

MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra 75:33 (39:12)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava 8:50 (2:28)

BK Gabbo Senec - BKM SPU Nitra 72:22 (39:15)  

BKM SPU Nitra - ŠBK Junior Levice 34:56 (14:28)