Úvodná stránka

Výsledky kadeti

26.03.2017 17:50
BKM SPU Nitra 61 : 91 KB Košice (18:18, 13:29, 10:23, 20:21) TH:        11/16 – 8/15 Trojky:  4  - 1 Fauly:     17 – 18 Body Nitra: Foltín L. 14, Volárik 7, Medo 6, Konc 2, Horinka 2 (...

Výsledky mladší mini

20.03.2017 21:15
ŠBK Junior Levice : BKM SPU Nitra 42 : 75 /15 : 19, 17 : 52, 29 : 71/ Body za Nitru: Kapustík 24, Benci 23, Seman 8, Fehér 7, Štefanka 4, Ferenczi 4, Benko 2, Stančík 2, Kluch 1, Kajan, Tábi, Porubský, Zabák, Ferančík. V sobotu sme prvý krát...

Výsledky kadeti

17.03.2017 06:44
BK Lokomotíva Sereď  53 : 82 BKM SPU Nitra (16:20,13:21,8:24,16:17) TH:       9/15  -  10/12 Trojky:   3  -  8 Fauly:    15  -  18 Body Nitra: Volárik 21, Horinka...

Mikroliga 6.kolo

14.03.2017 06:29
Dňa 12.3.2017 sme privítali posledné kolo mikroligy na našej pôde /na ZŠ Škultétyho/. Na podujatí sa zúčastnili 4 družstvá - Nitra dievčatá, Trnava, Sereď a Nitra chlapci. Akcia sa vydarila a ako vždy pri týchto akciách boli víťazmi všetci...

2% z Vašich daní pre našu činnosť

05.03.2017 11:23
Dobrý deň,   BKM SPU Nitra  má možnosť, získať vďaka Vašej pomoci ďalšie financie na rozvoj nášho klubu.Obraciame sa na Vás s vierou, že zvážite možnosť darovať svoje 2 % dane nášmu občianskemu združeniu. Darovaním finančných prostriedkov...

Výsledky starší žiaci

05.03.2017 11:15
BKM SPU Nitra 60 : 83 MBK Victoria Žilina (33:41) Body Nitra: Foltín M. 27, Suláni 7, Arpáš 6, Mihálik, Holeš po 5, Rosinský, Kiss po  4, Roháč 2 Body Žilina: Pažický 23, Valentíny 21, Akantis 14

Výsledky kadeti

26.02.2017 13:57
BKM SPU Nitra 74 : 40 MBK Lučenec (22:6, 18:12, 14:12, 20:10) TH:          3/12 – 13/24 Trojky:    4 – 3 Fauly:      17 - 9 Body Nitra:  Konc 7, Medo 7,...

Výsledky mladší mini

16.02.2017 08:38
BKM SPU Nitra : Slávia Trnava 54 : 37 /14 : 10, 34 : 19, 44 : 31/ Body za Nitru: Seman 17, Benci 11, Kajan 6, Kapustík 6, Benko 5, Štefanka 4, Kluch 3, Géczi Tóth 2 Dňa 15.2.2017 sme predohrali 10. kolo základnej časti dlhodobej súťaže mladších mini...

Výsledok starší žiaci

15.02.2017 06:37
BKM SPU Nitra 59:44 IMC Slovakia Považská Bystrica ( 33:15 ), Najlepší strelci NR: Foltín M. 17, Kiss 13, Rosinský 10, Arpáš a Šimko po 6, Suláni 3, Mihálik, Dzibela po 2 Najlepší strelci PB: Kukučka 17, Šéry, Duriš po 7, Wallenfels 6

Mikroliga 5. kolo

14.02.2017 07:01
Ďalšie kolo mikroligy sa konalo opäť v Seredi, stretli sme sa so starými známymi a rovnako sme bojovali o čo najpriaznivejší výsledok.Sobotňajšej akcie sa zúčastnili aj nitrianske dievčatá. Keďže nás bolo pomerne dosť postavili sme spolu až 4...

Výsledky kadeti

12.02.2017 20:29
IMC SLOVAKIA POV.BYSTRICA   83  -  69   BKM SPU NITRA ( 20-26,15-16,19-15,29-12 ) TH:       21/26  -  13/18 Trojky:  7  - ...

Výsledky starší žiaci

11.02.2017 18:29
Žiar nad Hronom 65 : 69 BKM SPU Nitra (28 : 39) Body Nitra: Šimko 16, M. Foltín 13, Kiss 12, Arpáš 11, Rosinský 8, Javor 5, Mihálik 2, Roháč 2   BKM SPU Nitra 39 : 82 MBK Victoria Žilina (23 : 27) Body Nitra: Suláni 11, M. Foltín 8, Kiss 6,...

Výsledky žiaci

11.02.2017 17:30
BKM SPU Nitra 30 : 74 Inter Bratislava (20 : 46)Body Nitra: Šimko 12, Kapustík 6, Kopas 4, Holeš 4, Roháč 2, Halász 2BKM SPU Nitra 31 : 88 Inter Bratislava (17 : 41)Body Nitra: Kopas 6, Roháč 6, Šimko 5, Holeš 4, Kapustík 4, Halász 2, Kapitán 2,...

Premiéra našich odchovancov v extralige v drese MBK SPU Nitra

05.02.2017 13:05
Svoje prvé minúty v najvyššej súťaži odohrali pätnásťročný Lukáš Foltín , o rok starší Matej Medo a 18-ročný Matej Trepáč. Čítajte viac:...

Výsledky mladší mini

02.02.2017 13:16
BKM SPU Nitra : Karlovka Bratislava 68 . 12 /18 : 0, 29 : 8, 50.12/ Body za Nitru: Kapustík 23, Benci 10, Fehér 10, Géczi 8, Seman 7, Benko 2, Dzielava 2, Tábi 2, Kluch 1, Dragún, Bleho, Porubský, Barantal. Dňa 1.2.2017 sme predohrávali zápas s...

Výsledky žiaci

29.01.2017 18:44
BKM SPU  Nitra 66 : 15 BK Pezinok (38 : 7) Body Nitra: Šimko 31, Kopas 13, Holeš 10, Roháč 6, Halász 2, Kozík 2, Kapitán 2 BKM SPU  Nitra 77 : 11 BK Pezinok (46 : 4) Body Nitra: Šimko 26, Holeš 18, Kopas 10, Války 10, Roháč 5, Halász 4,...

4. kolo mikroligy

23.01.2017 09:42
Štvrté kolo mikroligy sme odohrali v nedeľu 22.1.2017 opäť v Trnave. Žiaľ možnosť schuti si zahrať proti rovnako vyspelým súperom nevyužilo viacero chlapcov a okrem chorôb na neúčasť vplývali aj rodinné povinnosti. Keďže nás bolo len osem /a bez...

Výsledky mladší mini

23.01.2017 09:23
BKM SPU Nitra . BSC Bratislava 34 : 32 /14 : 6, 22 : 11, 24 : 28/ Body za Nitru: Kapustík 13, Benci 10, Fehér 2, Seman 2, Benko 2, Kluch 2, Štefanka 2, Bleho 2, Géczi Tóth, Dzielava, Dragúň, Ferenczi, Ferančík, Stančík, Tábi, Porubský. V sobotu...

Výsledok kadeti

15.01.2017 13:05
BKM SPU Nitra   53 :  44  ŠBK Junior Levice (14:16, 11:2 ,12:13, 16:13) TH:      9/13  -  6/11 Trojky: 0  -  6 Fauly: 15  -  13 Body Nitra: Volárik 13, Medo 6,...

Výsledok starší žiaci

08.01.2017 19:44
BKM SPU Nitra 61 : 47 BKM Iskra Svit (16:22) Najlepší strelci Nitra: Rosinský 19, Foltín M. 13,  Kiss 12, Arpáš 6, Mihálik 5, Suláni 4, Javor 2 Najlepší strelci Svit: Janček a Lysák po 12, Hurčala 8,Lelkes 6
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

KADETI

Najbližšie zápasy: 

Finálový turnaj U17

Kedy: 11.-13. mája 2018

Kde: Hala SPU

Piatok 11.5.2018

15:00    BKM SPU Nitra - IMC Slovakia Považská Bystrica 98:54 (27:14, 23:21, 17:10, 31:9)

 

18:00   BK Lokomotíva Sereď - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 80:62 (20:15, 23:8, 17:25, 20:14)

 
Sobota 12.5.2018
 
16:00   IMC Slovakia P.Bystrica - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 69:70 pp (20:18, 12:22, 21:14, 10:9, 6:7)  
 
18:30   BKM SPU Nitra - BK Lokomotíva Sereď 64:55 (23:17, 16:13, 5:8, 20:17)
 
Nedeľa 13.5.2018
 
09:30   BK Lokomotíva Sereď - IMC Slovakia Považská Bystrica 82:69 (30:10, 16:30, 20:11, 16:18)
 
12:00   BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BKM SPU Nitra 54:73 (14:14,12:15,  30:6, 17:19)

2.LIGA JUNIORI,KADETI

Najbližšie zápasy:

BKM SPU Nitra B 

Kedy: 

Kde: 

Odohrané zápasy:

BKM SPU Nitra B - BK Lokomotíva Sereď 50:55 (23:23)

GABBO Senec - BKM SPU Nitra 48:68 (30:38)

TJ Iskra Partizánske - BKM SPU Nitra 62:59 (38:28)

BK Lokomotíva Sereď - BKM SPU Nitra B 75:57 (41:25)

BKM SPU Nitra B - MBK Karlovka Bratislava 80:47 (43:26)

BSV Bratislava - BKM SPU Nitra 51:61 (31:49)

BKM SPU Nitra - TJ Iskra Partizánske 86:68 (48:36)

BKM SPU Nitra: BK Lokomotíva Sereď 41:63 ( 31:37)

GABBO Senec - BKM SPU Nitra B 59:62 (31:36)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava B 59:54 (25:25)

MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra B 28:125 (12:67)

TJ Iskra Partizánske - BKM SPU Nitra B 70:105 (41:57)

 

STARŠÍ ŽIACI

Najbližšie zápasy:

BKM SPU Nitra 

Kedy: 

Kde: 

 

Odohrané zápasy:

MŠK BK Žiar n./Hronom - BKM SPU Nitra 60:81 (27:43)

MBA Prievidza - BKM SPU Nitra 58:83 (17:52)

BKM SPU Nitra - ŠBK Junior Levice 73:43 (32:13)

BKM SPU Nitra (ms) - IMC Slovakia Považská Bystrica 130:27 (61:8)

BKM SPU Nitra - BBK B. n./ Bebravou 60:43 (33:14)

BKM SPU Nitra (ms) - BK Inter Bratislava 55:52  (38:27) 

BKM SPU Nitra - TJ Strojár Malacky 80:51 (43:23)

BSC Bratislava - BKM SPU Nitra 36:78 (17:37)

MBK AŠK Slávia Trnava - BKM SPU Nitra 52:54 (25:28)

BKM SPU Nitra (ms) - MBA Prievidza 89:71 (40:37)

BKM SPU Nitra (ms) - MŠK BK Žiar n./ Hronom 78:63 (38:24)    

ŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra (ms) 63:65 (28:38)

BBK Bánovce n./Bebravou - BKM SPU Nitra 40:53 (31:32)

IMC Slovakia Považská Bystrica - BKM SPU Nitra 63:96 (29:46)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava 89:51 (42:22)

BKM SPU Nitra - MBK AŠK Slávia Trnava 77:48 (44:21)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra 44:46 (28:27)

TJ Strojár Malacky - BKM SPU Nitra B 57:56 (34:24) ms

 

 

 

MLADŠÍ ŽIACI

Najbližšie zápasy:

Finálový turnaj Final Six U13 

Piatok 18.5.2018

13:00 BKM Iskra Svit - BKM SPU Nitra

 
19:00 BKM SPU Nitra - ŠBK Handlová A
 
Sobota 19.5.2018
 
11:15 BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra
 
14:45 KB RIM Basket Košice - BKM SPU Nitra
 

Nedeľa 20.5.2018

9:30  BKM SPU Nitra - MBA Prievidza

 

Odohrané zápasy: 

BKM SPU Nitra - MBK Karlovka Bratislava 78:36 (31:19)

BKM SPU Nitra - MBK Karlovka Bratislava 77:46 (37:22)

GABBO Senec - BKM SPU Nitra 5:86 (5:48)

GABBO Senec - BKM SPU Nitra 15:99 (13:48) 

MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra 44:94 (21:39) 

MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra 34:93 (17:45)

BKM SPU Nitra - BK Junior Komárno 69:42 (38:21)

BKM SPU Nitra - BK Junior Komárno 66:39 (36:21)

BSC Bratislava - BKM SPU Nitra 39:70 (19:31) 

BSC Bratislava - BKM SPU Nitra 30:70 (7:42)

BKM SPU Nitra - BK Inter Bratislava 45:41 (10:5, 12:20, 15:2, 8:14)

BKM SPU Nitra - BK Inter Bratislava 52:46 (10:15, 21:8, 9:11, 12:12)

ŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra 37:66 (6:21, 11:11, 9:19, 11:15)

ŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra 40:57 (9:18, 14:6, 10:19, 7:14)

BKM SPU Nitra - BK Pezinok 69:15 (24:2, 13:2, 13:4, 19:7)

BKM SPU Nitra - BK Pezinok 77:18 (22:6, 14:2, 20:6, 19:4)

 

STARŠÍ MINI

Najbližšie zápasy:

 BKM SPU Nitra 

Kedy: 

Kde: 

Odohrané zápasy:

BKM SPU Nitra - ŠBK Fándly Sereď 30:70 (20:32)

BKM SPU Nitra - ŠBK Fándly Sereď 22:53 (7:25)

BKM SPU Nitra - BK Pezinok 58:8 (54 : 7)

BKM SPU Nitra - BK Pezinok 66:16 (35 : 6)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava 37:49 (12 : 21)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava 50:48 (25 : 23)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra 61:35 (29:19)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra  56:24 (33:8)

BKM SPU Nitra - Lokomotíva Sereď 40:60 (19:27) 

BKM SPU Nitra - Lokomotíva Sereď 42:65 (23:26) 

ŠBK Fándly Sereď - BKM SPU Nitra 69:59 (29:22)

ŠBK Fándly Sereď - BKM SPU Nitra 70:57 (30:27)

BKM SPU Nitra - Slávia Trnava 45:26 (29:12) 

BKM SPU Nitra - Slávia Trnava 51:36 (25:19) 

BK Pezinok - BKM SPU Nitra 3:54 (3:36)

BK Pezinok - BKM SPU Nitra 13:61 (11:30)

BKM SPU Nitra - Levice 67:17 (48:14)

BKM SPU Nitra - Levice 69:19 (34:8)

Bratislava - BKM SPU Nitra 56:36 (21:16)

BSC Bratislava - BKM SPU Nitra 47:52 (22:32)

BKM SPU Nitra - BK Inter Bratislava 34:71 (6:21, 5:24, 17.5, 6:21)

BKM SPU Nitra - BK Inter Bratislava 32:62 (11:22, 5:10, 8:18, 8:12) 

BK Lokomotíva Sereď - BKM SPU Nitra 49:42 (21:18) 

BK Lokomotíva Sereď - BKM SPU Nitra 46:47 (30:20)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra 61:35 (29:19)

BK Inter Bratislava - BKM SPU Nitra  56:24 (33:8)

MLADŠÍ MINI

Najbližšie zápasy:

 

Odohrané zápasy:

BKM SPU Nitra- ŠBK Fándly Sereď 33:45 (10:26)

MBK AŠK Slávia Trnava - BKM SPU Nitra 37:43 (25:19)

ŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra 46 : 38 (25 : 20)

BKM SPU Nitra - MBK Karlovka Bratislava 29 : 61 (12 : 30)

BKM SPU Nitra - Slávia Trnava 52:27 (27:11)

BKM SPU Nitra - Slávia Trnava (3x3)  11:9 

BMK SPU Nitra - AŠK Inter Bratislava 4:54 

MBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra 75:33 (39:12)

BKM SPU Nitra - BSC Bratislava 8:50 (2:28)

BK Gabbo Senec - BKM SPU Nitra 72:22 (39:15)  

BKM SPU Nitra - ŠBK Junior Levice 34:56 (14:28)