Teams

BKM SPU Nitra

Číslo

Number

Meno

Name

Priezvisko

Surname

Rok narod.

Year of Birth

5

Krištof

Kašpek

2005

7

Lukáš

Kulčár

2005

8

Marek

Rumpík

2005

10

Peter

Bachorík

2005

11

Dávid

Vizi

2005

13

Viktor

Vdoviak

2005

14

Matúš

Broškovič

2005

15

Lukáš

Barina

2005

19

Leonardo

Varsík

2005

20

Peter

Kováčik

2005

21

Tomáš

Valentíny

2005

22

Maroš

Šimko

2005

23

Ľubomír

Urban

2005

24

Patrik

Matejčík

2005

25

Ján

Merta

2005

 

 

 

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavný tréner: Ľubomír Urban

Asistent trénera: Igor Gavalovič  

KK BEKO Belehrad

Por. číslo

Number

Meno

Name

Priezvisko

Surname

Rok. Narod.

Year of Birth

4

Maksim

Jovanović

2005

5

Marko

Mitrović

2005

6

Ognjen

Gujić

2007

7

Damjan

Srdanović

2006

8

Nikola

Mijatović

2005

9

Filipos

Petrolekas

2005

10

Luka

Mitić

2005

11

Aleksa

Jurošević

2005

12

Ivan

Peskarević

2005

13

Kostanin

Pešić

2005

15

Rastko

Reljić

2005

 

 

 

 

                           

 

Hlavný tréner (head coach): Dušan Janković    

FC Bayern Munchen Basketball 

1. Brkic Salih                 12.01.05

2. Chen Ye                         30.09.05

3. Cocic Ognjen                 24.07.05

4. Groß Tobias                 24.02.05

5. Haehnert Till                         08.02.05

6. Isakovic Isak                         08.06.05

7. Kreissl Henri                 19.12.05

8. Pesic Luka                  02.07.05

9. Spier Bastian                  13.02.05

10. Stötzler Niklas                  24.02.05

11. Ströl Yonas                          15.05.05

12. von Holzschuher Leonardo  18.09.05

13. Wilhelm Jannes                  06.03.05

14. Greene Joshua                  12.10.06

15. Kharchenkov Ivan                  20.09.06

16. Lawrence Jesse          24.01.06

17. Volf Ivan                                  20.07.06

18. Zubayr Marvin                  23.06.06

Por.číslo

Number

Meno

Name

Priezvisko

Surname

Rok narod.

Year of Birth

1.

Salih 

Brkic

2005

2.

Ye          

Chen

2005

3.

Ognjen

Cocić

2005

4.

Tobias

Groβ

2005

5.

Till

Haehnert

2005

6.

Isak

Isaković

2006

7.

Henri

Kreissl

2005

8.

Luka

Pesić

2005

9.

Bastian

Spier

2005

10.

Niklas

Stötzler

2005

11.

Yonas

Ströl

2005

12.

Leonardo

von Holszchuler

2005

13.

Janes

Wilhelm

2005

14.

Joshua 

Greene

2006

15.

Ivan

Kharchenkov

2006

16.

Jesse

Lawrence

2006

17.

Ivan

Volf

2006

18.

Marvin

Zubayr

2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hlavný tréner (head coach):

 

USK Praha Future Stars

Number

Name

Surname

Year of Birth

1.

Alain Olivier 

Bokondas

2005

2.

Vojtěch          

Dohnálek

2005

3.

David

Douša

2005

4.

Adam

Drábek

2005

5.

Jakub

Gregar

2005

6.

Kostiantyn

Iagupov

2006

7.

Vojtěch

Klusák

2005

8.

Eliáš

Kodada

2005

9.

Antonín

Kopic

2005

10.

Atilla

Kosar

2005

11.

David

Látal

2005

12.

Adam

Matuška

2005

13.

Benedikt

Marek

2005

14.

Tomáš 

Navrátil

2005

15.

Tomáš

Petr

2005

16.

Alex

Poriazov

2005

17.

Miroslav

Ptáček

2005

18.

Alexandr

Salomé

2005

19.

Daniel

Štefl

2005

20.

Lukáš

Teřl

2005

21.

Adam

Večerka

2005

22.

Jan

Vejdovec 

2005

23.

Alexandr

Waage 

2005

24.

Tadeáš

Zadražil 

2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   Hlavný tréner (head coach):



UKS Chromik Zary

Number Name Surname Year of Birth
1. Kuba Mysiorek  
2. Kacper  Mysiorek  
3. Kacper  Reczyński  
4. Łukasz Kowalczyk  
5. Szymon Kępiński  
6. Marcel Hościłowicz  
7. Alan Burcon  
8. Kacper Boczarski  
9. Maciej Adamczewski  
10. Sebastian Jankowski  
11. Aleks Hejmanowski  
12. Kacper Korzeniowski  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coach: Radosław Barcz ; Assistant : Michał Drzewiński

KK Vardar Skopje

Number Name Surname Year of Birth
1. Tarik Zupchevikj 2006
2. Stefan Sapranovski 2007
3. Bojan Bundovski 2006
4. Mirza Sachirovikj 2006
5. Stefan Stojkovikj 2006
6. Darijan Trajkovski 2006
7. Dorijan Ivanovski 2007
8. Bojan Velichkovski 2006
9. Dimitar Todorovski 2006
10. Kristijan Jakimov 2006
11. David Petrushevski 2006

U-Banca Transilvania Cluj Napoca

 

Číslo

Number

Meno

Name

Priezvisko

Surname

Rok narod.

Year of Birth

4

Räzvan Andrei

Bota

2005

5

Matei

Costin

2005

6

Eduard

Boldan

2005

7

Tudor Stefan

Ciortea

2005

8

Andrei Ioan

Cupsa

2005

9

Vladimir

Georgescu

2005

12

Rares Aandrei

Nistor

2005

14

Radu

Hanga

2005

15

Tudor Aleksandru

Laslo

2005

16

Tudor Stefan

Bobos

2005

24

Matei Eduard

Vãleanu

2005

30

Tudor Stefan

Somãcescu

2005

 

 

 

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavný tréner (head coach): Popa Dan Sergiu

Coach: Pascu Horia

 


KK Flash Beograd

Number Name Surname Year of Birth
1. Janko Roncevic 2005
2. Vuk Pejovic 2005
3. Rade Zecevic 2005
4. Pavle Pasovski 2005
5. Luka Marjanovic 2005
6. Srdjan Bezanic 2005
7. Djordje Ljuboja 2005
8. Milan Zivkovic 2005
9. Lazar Simeunovic 2005
10. Milutin Aleksandrov 2005
11. David Levicanin 2005
12. Igor Banic 2005