Tabuľka

Team G W L P PTS/OPTS +/- PPG/OPPG
1. Oxygen Orange1 8 8 0 16 780/404 376 97.5/50.5
2. C.S. U-BT Cluj Napoca 8 6 2 14 620/448 172 77.5/56.0
3. UKS Chromik Zary 8 6 2 14 662/519 143 82.8/64.9
4. Bayern Munich 8 5 3 13 633/464 169 79.1/58.0
5. BKM SPU Nitra 8 5 3 13 640/442 198 80.0/55.3
6. BC BEKO 8 3 5 11 451/580 -129 56.4/72.5
7. Vardar Skopje 8 1 7 9 352/784 -432 44.0/98.0
8. USK Prague 8 1 7 9 379/638 -259 47.4/79.8
9. KK Flash 8 1 7 9 377/615 -238 47.1/76.9
 
Group A - Stage I - Nitra, Slovakia - September 13/16, 2018
# Team G W L P PTS/OPTS +/- PPG/OPPG
1. Oxygen Orange1 4 4 0 8 388/216 172 97.0/54.0
2. C.S. U-BT Cluj Napoca 4 3 1 7 328/170 158 82.0/42.5
3. Bayern Munich 4 3 1 7 357/201 156 89.3/50.3
4. UKS Chromik Zary 4 3 1 7 304/284 20 76.0/71.0
5. BKM SPU Nitra 4 2 2 6 297/244 53 74.3/61.0
6. BC BEKO 4 2 2 6 217/261 -44 54.3/65.3
7. Vardar Skopje 4 1 3 5 179/373 -194 44.8/93.3
8. USK Prague 4 0 4 4 176/308 -132 44.0/77.0
9. KK Flash 4 0 4 4 168/357 -189 42.0/89.3
Group A - Stage II - Bassano, Italy - January 10/13, 2019
# Team G W L P PTS/OPTS +/- PPG/OPPG
1. Oxygen Orange1 4 4 0 8 392/188 204 98.0/47.0
2. BKM SPU Nitra 4 3 1 7 343/198 145 85.8/49.5
3. UKS Chromik Zary 4 3 1 7 358/235 123 89.5/58.8
4. C.S. U-BT Cluj Napoca 4 3 1 7 292/278 14 73.0/69.5
5. Bayern Munich 4 2 2 6 276/263 13 69.0/65.8
6. KK Flash 4 1 3 5 209/258 -49 52.3/64.5
7. BC BEKO 4 1 3 5 234/319 -85 58.5/79.8
8. USK Prague 4 1 3 5 203/330 -127 50.8/82.5
9. Vardar Skopje 4 0 4 4 173/411 -238 43.3/102.8

Program

Turnaj EYBL, Skupina A, Etapa II, Bassano, Taliansko 
 
Online prenos zápasov na:    live eybl u14
 

BKM SPU Nitra - Bayern Mníchov

Kedy: štvrtok 10.1. 2019 o 18:30 

BKM SPU Nitra - Vardar Skopje

Kedy: piatok 11.1.2019 o 16:00

BC BEKO Belehrad - BKM SPU Nitra

Kedy: sobota 12.1.2019 o 13:00

KK Flash Belehrad - BKM SPU Nitra

Kedy: nedeľa 13.1.2019 o 11:00

 

Program celého turnaja: 

10-01-2019 18:30 BKM SPU Nitra   Bayern Munich Bassano, Italy
  10-01-2019 20:30 USK Prague   Oxygen Orange1 Bassano, Italy
  11-01-2019 10:00 Vardar Skopje   UKS Chromik Zary Bassano, Italy
  11-01-2019 12:00 BC BEKO   KK Flash Bassano, Italy
  11-01-2019 14:00 Bayern Munich   C.S. U-BT Cluj Napoca Bassano, Italy
  11-01-2019 16:00 BKM SPU Nitra   Vardar Skopje Bassano, Italy
  11-01-2019 18:00 USK Prague   UKS Chromik Zary Bassano, Italy
  11-01-2019 20:00 Oxygen Orange1   BC BEKO Bassano, Italy
  12-01-2019 09:00 UKS Chromik Zary   C.S. U-BT Cluj Napoca Bassano, Italy
  12-01-2019 11:00 KK Flash   USK Prague Bassano, Italy
  12-01-2019 13:00 BC BEKO   BKM SPU Nitra Bassano, Italy
  12-01-2019 15:00 Oxygen Orange1   C.S. U-BT Cluj Napoca Bassano, Italy
  12-01-2019 17:00 Vardar Skopje   KK Flash Bassano, Italy
  12-01-2019 19:00 UKS Chromik Zary   Bayern Munich Bassano, Italy
  13-01-2019 09:00 C.S. U-BT Cluj Napoca   USK Prague Bassano, Italy
  13-01-2019 11:00 KK Flash   BKM SPU Nitra Bassano, Italy
  13-01-2019 13:00 Bayern Munich   BC BEKO Bassano, Italy
  13-01-2019 15:00 Vardar Skopje   Oxygen Orange1 Bassano, Italy

 

13. september 2018

  Hours Match
1.   18:00 BKM SPU Nitra (SVK) - UKS Chromik Zary (POL)  
2. 20:00 Oxygen Orange 1 (ITL) - Bayern Munchen (GER)

 

14. september 2018

  Hours Match
1. 10:00 KK Vardar Skopje (MKD) - C.S. U-BT Cluj Napoca (ROU)
2. 12:00 KK Flash Beograd (SRB) - UKS Chromik Zary (POL)
3. 14:00 USK Praha (CZE) - Bayern Munchen (GER)
4. 16:00 KK Vardar Skopje - BC BEKO Beograd (SRB) 
5. 18:00 Oxygen Orange 1 (ITL) - KK Flash Beograd (SRB)
  19:20 Otvárací ceremoniál (Openning ceremony)
6. 20:00 C.S. U-BT Cluj Napoca (ROU) - BKM SPU Nitra (SVK)

 

15. september 2018

  Hours Match
1. 09:30 UKS Chromik Zary (POL) - Oxygen Orange 1 (ITL)
2. 11.30 BC BEKO Beograd (SRB) - C.S. U-BT Cluj Napoca (ROU)
3. 13:30 KK Vardar Skopje (MKD) - USK Praha (CZE)
4. 15:30 Bayern Munchen (GER) - KK Flash Beograd (SRB)
5. 17:30 UKS Chromik Zary (POL) - BC BEKO Beograd (SRB)
6. 19:30 BKM SPU Nitra (SVK) - Oxygen Orange 1 (ITL)

 

16. september 2018

  Hours Match
1. 09:00 BC BEKO Beograd (SRB) - USK Praha (CZE)
2. 11:00 Bayern Munchen (GER) - KK Vardar Skopje (MKD)
3. 13:00 C.S. U-BT Cluj Napoca (ROU) - KK Flash Beograd (SRB)
4. 15:00 USK Praha (CZE) - BKM SPU Nitra (SVK)

 

Schedule: 

TEAMS BKM SPU Nitra   FC Bayern Munchen basket. KK BEKO Beograd USK Praha Chromik Zary Oxygen Orange 1 Cluj Napoca Flash Beograd Vardar Skopje
BKM SPU Nitra
 
51:67 67:59 107:24 70:71 54:89 66:60 84:40 141:32
FC Bayern Munchen bask. 67:51 67:59   70:77   72:76   127:31
KK BEKO Beograd 59:67              
USK Praha
 
24:107         54:95 49:40  
Chromik Zary
 
71:70 77:70            
Oxygen Orange 1
 
89:54         90:52   74:40
Cluj Napoca
 
60:66 76:72   95:54   52:90    
Flash Beograd
 
40:84              
Vardar Skopje
 
32:141 31:127       40:74