Rozlosovanie

Základná časť skupiny A

24.9.2016

 

24.9.2016

 

1.

BK Pezinok

BSC Bratislava

4.

BK Pezinok

BSC Bratislava

2.

BPSA Inter Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava ms

5.

BPSA Inter Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava ms

3.

voľno

BKM SPU Nitra

6.

voľno

BKM SPU Nitra

8.10.2016

 

8.10.2016

 

7.

BSC Bratislava

BKM SPU Nitra

10.

BSC Bratislava

BKM SPU Nitra

8.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

voľno

11.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

voľno

9.

BK Pezinok

BPSA Inter Bratislava

12.

BK Pezinok

BPSA Inter Bratislava

22.10.2016

 

22.10.2016

 

13.

BPSA Inter Bratislava

BSC Bratislava

16.

BPSA Inter Bratislava

BSC Bratislava

14.

voľno

BK Pezinok

17.

voľno

BK Pezinok

15.

BKM SPU Nitra

MBK AŠK Slávia Trnava ms

18.

BKM SPU Nitra

MBK AŠK Slávia Trnava ms

5.11.2016

 

5.11.2016

 

19.

BSC Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava ms

22.

BSC Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava ms

20.

BK Pezinok

BKM SPU Nitra

23.

BK Pezinok

BKM SPU Nitra

21.

BPSA Inter Bratislava

voľno

24.

BPSA Inter Bratislava

voľno

19.11.2016

 

19.11.2016

 

25.

voľno

BSC Bratislava

28.

voľno

BSC Bratislava

26.

BKM SPU Nitra

BPSA Inter Bratislava

29.

BKM SPU Nitra

BPSA Inter Bratislava

27.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

BK Pezinok

30.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

BK Pezinok

           

Odvetná časť skupiny A

3.12.2016

 

3.12.2016

 

31.

BSC Bratislava

BK Pezinok

34.

BSC Bratislava

BK Pezinok

32.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

BPSA Inter Bratislava

35.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

BPSA Inter Bratislava

33.

BKM SPU Nitra

voľno

36.

BKM SPU Nitra

voľno

17.12.2016

 

17.12.2016

 

37.

BKM SPU Nitra

BSC Bratislava

40.

BKM SPU Nitra

BSC Bratislava

38.

voľno

MBK AŠK Slávia Trnava ms

41.

voľno

MBK AŠK Slávia Trnava ms

39.

BPSA Inter Bratislava

BK Pezinok

42.

BPSA Inter Bratislava

BK Pezinok

14.1.2017

 

14.1.2017

 

43.

BSC Bratislava

BPSA Inter Bratislava

46.

BSC Bratislava

BPSA Inter Bratislava

44.

BK Pezinok

voľno

47.

BK Pezinok

voľno

45.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

BKM SPU Nitra

48.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

BKM SPU Nitra

28.1.2017

 

28.1.2017

 

49.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

BSC Bratislava

52.

MBK AŠK Slávia Trnava ms

BSC Bratislava

50.

BKM SPU Nitra

BK Pezinok

53.

BKM SPU Nitra

BK Pezinok

51.

voľno

BPSA Inter Bratislava

54.

voľno

BPSA Inter Bratislava

11.2.2017

 

11.2.2017

 

55.

BSC Bratislava

voľno

58.

BSC Bratislava

voľno

56.

BPSA Inter Bratislava

BKM SPU Nitra

59.

BPSA Inter Bratislava

BKM SPU Nitra

57.

BK Pezinok

MBK AŠK Slávia Trnava ms

60.

BK Pezinok

MBK AŠK Slávia Trnava ms

 

Základná časť skupiny B

24.9.2016

 

24.9.2016

 

1.

BBK Bánovce n/Bebravou

GABBO Senec

4.

BBK Bánovce n/Bebravou

GABBO Senec

2.

MBK Karlovka Bratislava

TJ Strojár Malacky ms

5.

MBK Karlovka Bratislava

TJ Strojár Malacky ms

3.

ŠBK Junior Levice

voľno

6.

ŠBK Junior Levice

voľno

8.10.2016

 

8.10.2016

 

7.

GABBO Senec

voľno

10.

GABBO Senec

voľno

8.

TJ Strojár Malacky ms

ŠBK Junior Levice

11.

TJ Strojár Malacky ms

ŠBK Junior Levice

9.

BBK Bánovce n/Bebravou

MBK Karlovka Bratislava

12.

BBK Bánovce n/Bebravou

MBK Karlovka Bratislava

22.10.2016

 

22.10.2016

 

13.

MBK Karlovka Bratislava

GABBO Senec

16.

MBK Karlovka Bratislava

GABBO Senec

14.

ŠBK Junior Levice

BBK Bánovce n/Bebravou

17.

ŠBK Junior Levice

BBK Bánovce n/Bebravou

15.

voľno

TJ Strojár Malacky ms

18.

voľno

TJ Strojár Malacky ms

5.11.2016

 

5.11.2016

 

19.

GABBO Senec

TJ Strojár Malacky ms

22.

GABBO Senec

TJ Strojár Malacky ms

20.

BBK Bánovce n/Bebravou

voľno

23.

BBK Bánovce n/Bebravou

voľno

21.

MBK Karlovka Bratislava

ŠBK Junior Levice

24.

MBK Karlovka Bratislava

ŠBK Junior Levice

19.11.2016

 

19.11.2016

 

25.

ŠBK Junior Levice

GABBO Senec

28.

ŠBK Junior Levice

GABBO Senec

26.

voľno

MBK Karlovka Bratislava

29.

voľno

MBK Karlovka Bratislava

27.

TJ Strojár Malacky ms

BBK Bánovce n/Bebravou

30.

TJ Strojár Malacky ms

BBK Bánovce n/Bebravou

Odvetná časť skupiny B

3.12.2016

 

3.12.2016

 

31.

GABBO Senec

BBK Bánovce n/Bebravou

34.

GABBO Senec

BBK Bánovce n/Bebravou

32.

TJ Strojár Malacky ms

MBK Karlovka Bratislava

35.

TJ Strojár Malacky ms

MBK Karlovka Bratislava

33.

voľno

ŠBK Junior Levice

36.

voľno

ŠBK Junior Levice

17.12.2016

 

17.12.2016

 

37.

voľno

GABBO Senec

40.

voľno

GABBO Senec

38.

ŠBK Junior Levice

TJ Strojár Malacky ms

41.

ŠBK Junior Levice

TJ Strojár Malacky ms

39.

MBK Karlovka Bratislava

BBK Bánovce n/Bebravou

42.

MBK Karlovka Bratislava

BBK Bánovce n/Bebravou

14.1.2017

 

14.1.2017

 

43.

GABBO Senec

MBK Karlovka Bratislava

46.

GABBO Senec

MBK Karlovka Bratislava

44.

BBK Bánovce n/Bebravou

ŠBK Junior Levice

47.

BBK Bánovce n/Bebravou

ŠBK Junior Levice

45.

TJ Strojár Malacky ms

voľno

48.

TJ Strojár Malacky ms

voľno

28.1.2017

 

28.1.2017

 

49.

TJ Strojár Malacky ms

GABBO Senec

52.

TJ Strojár Malacky ms

GABBO Senec

50.

voľno

BBK Bánovce n/Bebravou

53.

voľno

BBK Bánovce n/Bebravou

51.

ŠBK Junior Levice

MBK Karlovka Bratislava

54.

ŠBK Junior Levice

MBK Karlovka Bratislava

11.2.2017

 

11.2.2017

 

55.

GABBO Senec

ŠBK Junior Levice

58.

GABBO Senec

ŠBK Junior Levice

56.

MBK Karlovka Bratislava

voľno

59.

MBK Karlovka Bratislava

voľno

57.

BBK Bánovce n/Bebravou

TJ Strojár Malacky ms

60.

BBK Bánovce n/Bebravou

TJ Strojár Malacky ms

 

Žrebovanie nadstavbovej časti sa uskutoční dňa 14.2.2017. Do nadstavby o 1.-4.miesto sa nezapočítavajú zápasy zo základnej časti. Do nadstavby o 5.-10.miesto (čísla 1-3 sú zo skupiny A, čísla 4-6 sú zo skupiny B) sa započítavajú iba vzájomné zápasy zo základnej časti, tieto družstvá už medzi sebou nehrajú.

Základná časť skupina o 1.-4.miesto

25.2.2017

 

25.2.2017

 

1.

1

4

3.

1

4

2.

2

3

4.

2

3

11.3.2017

 

11.3.2017

 

5.

4

3

7.

4

3

6.

1

2

8.

1

2

25.3.2017

 

25.3.2017

 

9.

2

4

11.

2

4

10.

3

1

12.

3

1

           

Odvetná časť skupina o 1.-4.miesto

8.4.2017

 

8.4.2017

 

13.

4

1

15.

4

1

14.

3

2

16.

3

2

29.4.2017

 

29.4.2017

 

17.

3

4

19.

3

4

18.

2

1

20.

2

1

13.5.2017

 

13.5.2017

 

21.

4

2

23.

4

2

22.

1

3

24.

1

3

               

 

Základná časť skupina o 5.-10.miesto

25.2.2017

 

25.2.2017

 

1.

1

6

4.

1

6

2.

2

5

5.

2

5

3.

3

4

6.

3

4

11.3.2017

 

11.3.2017

 

7.

4

2

10.

4

2

8.

6

3

11.

6

3

9.

1

5

12.

1

5

25.3.2017

 

25.3.2017

 

13.

2

6

16.

2

6

14.

4

1

17.

4

1

15.

3

5

18.

3

5

           

Odvetná časť skupina o 5.-10.miesto

8.4.2017

 

8.4.2017

 

19.

6

1

22.

6

1

20.

5

2

23.

5

2

21.

4

3

24.

4

3

29.4.2017

 

29.4.2017

 

25.

2

4

28.

2

4

26.

3

6

29.

3

6

27.

5

1

30.

5

1

13.5.2017

 

13.5.2017

 

31.

6

2

34.

6

2

32.

1

4

35.

1

4

33.

5

3

36.

5

3

               

 

Majstrovstvá Slovenska:   26. - 28. 5. 2017