Rozlosovanie

 

Základná časť

 

1.10.2016

 

2.10.2016

 

7.

MBK Victoria Žilina

BKM Iskra Svit

13.

MBK Victoria Žilina

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

8.

IMC Slovakia P.Bystrica

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

14.

IMC Slovakia P.Bystrica

BKM Iskra Svit

9.

BPSA Inter Bratislava

MŠK BK Žiar n/Hronom

15.

BPSA Inter Bratislava

BBC B.Bystrica (ms)

10.

BSC Bratislava (ms)

BBC B.Bystrica (ms)

16.

BSC Bratislava (ms)

MŠK BK Žiar n/Hronom

11.

voľno

BKM SPU Nitra

17.

voľno

ŠBK Junior Levice

12.

MBA Prievidza

ŠBK Junior Levice

18.

MBA Prievidza

BKM SPU Nitra

15.10.2016

 

16.10.2016

 

19.

BKM Iskra Svit

BKM SPU Nitra

25.

BKM Iskra Svit

ŠBK Junior Levice

20.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

ŠBK Junior Levice

26.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

BKM SPU Nitra

21.

MŠK BK Žiar n/Hronom

voľno

27.

MŠK BK Žiar n/Hronom

MBA Prievidza

22.

BBC B.Bystrica (ms)

MBA Prievidza

28.

BBC B.Bystrica (ms)

voľno

23.

MBK Victoria Žilina

BPSA Inter Bratislava

29.

MBK Victoria Žilina

BSC Bratislava (ms)

24.

IMC Slovakia P.Bystrica

BSC Bratislava (ms)

30.

IMC Slovakia P.Bystrica

BPSA Inter Bratislava

29.10.2016

 

30.10.2016

 

31.

BPSA Inter Bratislava

BKM Iskra Svit

37.

BPSA Inter Bratislava

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

32.

BSC Bratislava (ms)

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

38.

BSC Bratislava (ms)

BKM Iskra Svit

33.

voľno

MBK Victoria Žilina

39.

voľno

IMC Slovakia P.Bystrica

34.

MBA Prievidza

IMC Slovakia P.Bystrica

40.

MBA Prievidza

MBK Victoria Žilina

35.

BKM SPU Nitra

MŠK BK Žiar n/Hronom

41.

BKM SPU Nitra

BBC B.Bystrica (ms)

36.

ŠBK Junior Levice

BBC B.Bystrica (ms)

42.

ŠBK Junior Levice

MŠK BK Žiar n/Hronom

12.11.2016

 

13.11.2016

 

43.

BKM Iskra Svit

MŠK BK Žiar n/Hronom

49.

BKM Iskra Svit

BBC B.Bystrica (ms)

44.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

BBC B.Bystrica (ms)

50.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

MŠK BK Žiar n/Hronom

45.

MBK Victoria Žilina

BKM SPU Nitra

51.

MBK Victoria Žilina

ŠBK Junior Levice

46.

IMC Slovakia P.Bystrica

ŠBK Junior Levice

52.

IMC Slovakia P.Bystrica

BKM SPU Nitra

47.

BPSA Inter Bratislava

voľno

53.

BPSA Inter Bratislava

MBA Prievidza

48.

BSC Bratislava (ms)

MBA Prievidza

54.

BSC Bratislava (ms)

voľno

16.11.2016

 

14.12.2016

 

1.

MBK Victoria Žilina

IMC Slovakia P.Bystrica

67.

IMC Slovakia P.Bystrica

MBK Victoria Žilina

2.

BPSA Inter Bratislava

BSC Bratislava (ms)

68.

BSC Bratislava (ms)

BPSA Inter Bratislava

3.

voľno

MBA Prievidza

69.

MBA Prievidza

voľno

4.

BKM SPU Nitra

ŠBK Junior Levice

70.

ŠBK Junior Levice

BKM SPU Nitra

5.

MŠK BK Žiar n/Hronom

BBC B.Bystrica (ms)

71.

BBC B.Bystrica (ms)

MŠK BK Žiar n/Hronom

6.

BKM Iskra Svit

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

72.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

BKM Iskra Svit

26.11.2016

 

27.11.2016

 

55.

voľno

BKM Iskra Svit

61.

voľno

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

56.

MBA Prievidza

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

62.

MBA Prievidza

BKM Iskra Svit

57.

BKM SPU Nitra

BPSA Inter Bratislava

63.

BKM SPU Nitra

BSC Bratislava (ms)

58.

ŠBK Junior Levice

BSC Bratislava (ms)

64.

ŠBK Junior Levice

BPSA Inter Bratislava

59.

MŠK BK Žiar n/Hronom

MBK Victoria Žilina

65.

MŠK BK Žiar n/Hronom

IMC Slovakia P.Bystrica

60.

BBC B.Bystrica (ms)

IMC Slovakia P.Bystrica

66.

BBC B.Bystrica (ms)

MBK Victoria Žilina

10.12.2016

 

11.12.2016

 

73.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

MBK Victoria Žilina

79.

BKM Iskra Svit

MBK Victoria Žilina

74.

BKM Iskra Svit

IMC Slovakia P.Bystrica

80

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

IMC Slovakia P.Bystrica

75.

BBC B.Bystrica (ms)

BPSA Inter Bratislava

81.

MŠK BK Žiar n/Hronom

BPSA Inter Bratislava

76.

MŠK BK Žiar n/Hronom

BSC Bratislava (ms)

82.

BBC B.Bystrica (ms)

BSC Bratislava (ms)

77.

ŠBK Junior Levice

voľno

83.

BKM SPU Nitra

voľno

78.

BKM SPU Nitra

MBA Prievidza

84.

ŠBK Junior Levice

MBA Prievidza

7.1.2017

 

8.1.2017

 

85.

ŠBK Junior Levice

BKM Iskra Svit

91.

BKM SPU Nitra

BKM Iskra Svit

86.

BKM SPU Nitra

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

92.

ŠBK Junior Levice

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

87.

MBA Prievidza

MŠK BK Žiar n/Hronom

93.

voľno

MŠK BK Žiar n/Hronom

88.

voľno

BBC B.Bystrica (ms)

94.

MBA Prievidza

BBC B.Bystrica (ms)

89.

BSC Bratislava (ms)

MBK Victoria Žilina

95.

BPSA Inter Bratislava

MBK Victoria Žilina

90.

BPSA Inter Bratislava

IMC Slovakia P.Bystrica

96.

BSC Bratislava (ms)

IMC Slovakia P.Bystrica

21.1.2017

 

22.1.2017

 

97.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

BPSA Inter Bratislava

103.

BKM Iskra Svit

BPSA Inter Bratislava

98.

BKM Iskra Svit

BSC Bratislava (ms)

104.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

BSC Bratislava (ms)

99.

IMC Slovakia P.Bystrica

voľno

105.

MBK Victoria Žilina

voľno

100.

MBK Victoria Žilina

MBA Prievidza

106.

IMC Slovakia P.Bystrica

MBA Prievidza

101.

BBC B.Bystrica (ms)

BKM SPU Nitra

107.

MŠK BK Žiar n/Hronom

BKM SPU Nitra

102.

MŠK BK Žiar n/Hronom

ŠBK Junior Levice

108.

BBC B.Bystrica (ms)

ŠBK Junior Levice

4.2.2017

 

5.2.2017

 

109.

BBC B.Bystrica (ms)

BKM Iskra Svit

115.

MŠK BK Žiar n/Hronom

BKM Iskra Svit

110.

MŠK BK Žiar n/Hronom

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

116.

BBC B.Bystrica (ms)

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

111.

ŠBK Junior Levice

MBK Victoria Žilina

117.

BKM SPU Nitra

MBK Victoria Žilina

112.

BKM SPU Nitra

IMC Slovakia P.Bystrica

118.

ŠBK Junior Levice

IMC Slovakia P.Bystrica

113.

MBA Prievidza

BPSA Inter Bratislava

119.

voľno

BPSA Inter Bratislava

114.

voľno

BSC Bratislava (ms)

120.

MBA Prievidza

BSC Bratislava (ms)

18.2.2017

 

19.2.2017

 

121.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

voľno

127.

BKM Iskra Svit

voľno

122.

BKM Iskra Svit

MBA Prievidza

128.

BK 04 AC LB Spiš.N.V.

MBA Prievidza

123.

BSC Bratislava (ms)

BKM SPU Nitra

129.

BPSA Inter Bratislava

BKM SPU Nitra

124.

BPSA Inter Bratislava

ŠBK Junior Levice

130.

BSC Bratislava (ms)

ŠBK Junior Levice

125.

IMC Slovakia P.Bystrica

MŠK BK Žiar n/Hronom

131.

MBK Victoria Žilina

MŠK BK Žiar n/Hronom

126.

MBK Victoria Žilina

BBC B.Bystrica (ms)

132.

IMC Slovakia P.Bystrica

BBC B.Bystrica (ms)

Zápasy dvojičiek z termínu 16.11.2016 a 14.12.2016 je možné dohrať najneskôr do termínu 20.1.2017

 

Zápasy zo základnej časti sa započítavajú do nadstavbovej časti súťaže.

 

Pre skupiny o 1. - 6. a 7. - 11. miesto nebude uskutočnené žrebovanie 21.2.2017, ale družstvá budú nasadené v kľúči s prihliadnutím na dopravu sobota – nedeľa.

 

Skupina A - o 1.-6.miesto

Základná časť

Odvetná časť

4.3.2017

 

5.3.2017

 

A1.

1a

1b

A4.

2b

1a

A2.

2a

2b

A5.

1b

3a

A3.

3b

3a

A6.

2a

3b

 

 

 

 

 

 

18.3.2017

 

19.3.2017

 

A7.

2b

3a

A10.

1b

2a

A8.

2a

1a

A11.

3a

1a

A9.

1b

3b

A12.

2b

3b

 

 

 

 

 

 

1.4.2017

 

2.4.2017

 

A13.

1a

2b

A16.

1b

1a

A14.

3a

1b

A17.

2b

2a

A15.

3b

2a

A18.

3a

3b

 

 

 

 

 

 

22.4.2017

 

23.4.2017

 

A19.

2a

3a

A22.

3a

2b

A20.

2b

1b

A23.

1a

2a

A21.

1a

3b

A24.

3b

1b

 

 

 

 

 

 

6.5.2017

 

7.5.2017

 

A25.

2a

1b

A28.

3a

2a

A26.

1a

3a

A29.

1b

2b

A27.

3b

2b

A30.

3b

1a

           

Skupina B - o 7.-11.miesto

Základná časť

Odvetná časť

4.3.2017

 

5.3.2017

 

B1.

4a

4b

B4.

5b

4a

B2.

5a

5b

B5.

4b

6a

B3.

6b

6a

B6.

5a

6b

 

 

 

 

 

 

18.3.2017

 

19.3.2017

 

B7.

5b

6a

B10.

4b

5a

B8.

5a

4a

B11.

6a

4a

B9.

4b

6b

B12.

5b

6b

 

 

 

 

 

 

1.4.2017

 

2.4.2017

 

B13.

4a

5b

B16.

4b

4a

B14.

6a

4b

B17.

5b

5a

B15.

6b

5a

B18.

6a

6b

 

 

 

 

 

 

22.4.2017

 

23.4.2017

 

B19.

5a

6a

B22.

6a

5b

B20.

5b

4b

B23.

4a

5a

B21.

4a

6b

B24.

6b

4b

 

 

 

 

 

 

6.5.2017

 

7.5.2017

 

B25.

5a

4b

B28.

6a

5a

B26.

4a

6a

B29.

4b

5b

B27.

6b

5b

B30.

6b

4a

 

Finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska:  19. - 21. 05. 2017