Rozlosovanie

Základná časť

15.10.2016

 

15.10.2016

 

1.

BK Lokomotíva Sereď

BK Inter Bratislava

4.

BK Lokomotíva Sereď

BK Inter Bratislava

2.

BSC Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava

5.

BSC Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava

3.

ŠBK Junior Levice

TJ Strojár Malacky

6.

ŠBK Junior Levice

TJ Strojár Malacky

29.10.2016

 

29.10.2016

 

7.

BK Inter Bratislava

TJ Strojár Malacky

10.

BK Inter Bratislava

TJ Strojár Malacky

8.

MBK AŠK Slávia Trnava

ŠBK Junior Levice

11.

MBK AŠK Slávia Trnava

ŠBK Junior Levice

9.

BK Lokomotíva Sereď

BSC Bratislava

12.

BK Lokomotíva Sereď

BSC Bratislava

12.11.2016

 

12.11.2016

 

13.

BSC Bratislava

BK Inter Bratislava

16.

BSC Bratislava

BK Inter Bratislava

14.

ŠBK Junior Levice

BK Lokomotíva Sereď

17.

ŠBK Junior Levice

BK Lokomotíva Sereď

15.

TJ Strojár Malacky

MBK AŠK Slávia Trnava

18.

TJ Strojár Malacky

MBK AŠK Slávia Trnava

26.11.2016

 

26.11.2016

 

19.

BK Inter Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava

22.

BK Inter Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava

20.

BK Lokomotíva Sereď

TJ Strojár Malacky

23.

BK Lokomotíva Sereď

TJ Strojár Malacky

21.

BSC Bratislava

ŠBK Junior Levice

24.

BSC Bratislava

ŠBK Junior Levice

10.12.2016

 

10.12.2016

 

25.

ŠBK Junior Levice

BK Inter Bratislava

28.

ŠBK Junior Levice

BK Inter Bratislava

26.

TJ Strojár Malacky

BSC Bratislava

29.

TJ Strojár Malacky

BSC Bratislava

27.

MBK AŠK Slávia Trnava

BK Lokomotíva Sereď

30.

MBK AŠK Slávia Trnava

BK Lokomotíva Sereď

Odvetná časť

21.1.2017

 

21.1.2017

 

31.

BK Inter Bratislava

BK Lokomotíva Sereď

34.

BK Inter Bratislava

BK Lokomotíva Sereď

32.

MBK AŠK Slávia Trnava

BSC Bratislava

35.

MBK AŠK Slávia Trnava

BSC Bratislava

33.

TJ Strojár Malacky

ŠBK Junior Levice

36.

TJ Strojár Malacky

ŠBK Junior Levice

4.2.2017

 

4.2.2017

 

37.

TJ Strojár Malacky

BK Inter Bratislava

40.

TJ Strojár Malacky

BK Inter Bratislava

38.

ŠBK Junior Levice

MBK AŠK Slávia Trnava

41.

ŠBK Junior Levice

MBK AŠK Slávia Trnava

39.

BSC Bratislava

BK Lokomotíva Sereď

42.

BSC Bratislava

BK Lokomotíva Sereď

4.3.2017

 

4.3.2017

 

43.

BK Inter Bratislava

BSC Bratislava

46.

BK Inter Bratislava

BSC Bratislava

44.

BK Lokomotíva Sereď

ŠBK Junior Levice

47.

BK Lokomotíva Sereď

ŠBK Junior Levice

45.

MBK AŠK Slávia Trnava

TJ Strojár Malacky

48.

MBK AŠK Slávia Trnava

TJ Strojár Malacky

18.3.2017

 

18.3.2017

 

49.

MBK AŠK Slávia Trnava

BK Inter Bratislava

52.

MBK AŠK Slávia Trnava

BK Inter Bratislava

50.

TJ Strojár Malacky

BK Lokomotíva Sereď

53.

TJ Strojár Malacky

BK Lokomotíva Sereď

51.

ŠBK Junior Levice

BSC Bratislava

54.

ŠBK Junior Levice

BSC Bratislava

1.4.2017

 

1.4.2017

 

55.

BK Inter Bratislava

ŠBK Junior Levice

58.

BK Inter Bratislava

ŠBK Junior Levice

56.

BSC Bratislava

TJ Strojár Malacky

59.

BSC Bratislava

TJ Strojár Malacky

57.

BK Lokomotíva Sereď

MBK AŠK Slávia Trnava

60.

BK Lokomotíva Sereď

MBK AŠK Slávia Trnava

 

Play-off (doma-vonku, prvé zápasy sa hrajú vždy u nižšie umiestneného družstva po základnej časti, rozhoduje lepšia vzájomná bilancia z týchto zápasov, až tri zo zápasov môžu skončiť aj remízou):

22. 4. 2017    2-1, 4-3, 6-5

6. 5. 2017      1-2, 3-4, 5-6

 

Majstrovstvá Slovenska:   19. - 21. 5. 2017