Rozlosovanie 

SKUPINA A

Základná časť

Odvetná časť

15.10.2016

 

17.12.2016

 

1.

BBK Bánovce n/Bebravou

BSC Bratislava

16.

BSC Bratislava

BBK Bánovce n/Bebravou

2.

BKM SPU Nitra

voľno

17.

voľno

BKM SPU Nitra

3.

MBK Karlovka Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava

18.

MBK AŠK Slávia Trnava

MBK Karlovka Bratislava

29.10.2016

 

7.1.2017

 

4.

BSC Bratislava

MBK AŠK Slávia Trnava

19.

MBK AŠK Slávia Trnava

BSC Bratislava

5.

voľno

MBK Karlovka Bratislava

20.

MBK Karlovka Bratislava

voľno

6.

BBK Bánovce n/Bebravou

BKM SPU Nitra

21.

BKM SPU Nitra

BBK Bánovce n/Bebravou

12.11.2016

 

21.1.2017

 

7.

BKM SPU Nitra

BSC Bratislava

22.

BSC Bratislava

BKM SPU Nitra

8.

MBK Karlovka Bratislava

BBK Bánovce n/Bebravou

23.

BBK Bánovce n/Bebravou

MBK Karlovka Bratislava

9.

MBK AŠK Slávia Trnava

voľno

24.

voľno

MBK AŠK Slávia Trnava

26.11.2016

 

4.2.2017

 

10.

BSC Bratislava

voľno

25.

voľno

BSC Bratislava

11.

BBK Bánovce n/Bebravou

MBK AŠK Slávia Trnava

26.

MBK AŠK Slávia Trnava

BBK Bánovce n/Bebravou

12.

BKM SPU Nitra

MBK Karlovka Bratislava

27.

MBK Karlovka Bratislava

BKM SPU Nitra

10.12.2016

 

18.2.2017

 

13.

MBK Karlovka Bratislava

BSC Bratislava

28.

BSC Bratislava

MBK Karlovka Bratislava

14.

MBK AŠK Slávia Trnava

BKM SPU Nitra

29.

BKM SPU Nitra

MBK AŠK Slávia Trnava

15.

voľno

BBK Bánovce n/Bebravou

30.

BBK Bánovce n/Bebravou

voľno

SKUPINA B

 

Základná časť

Odvetná časť

12.11.2016

 

21.1.2017

 

1.

ŠBK JUNIOR Levice

ŠBK Fándly Sereď

7.

ŠBK Fándly Sereď

ŠBK JUNIOR Levice

2.

BK Junior Komárno

BK Inter Bratislava

8.

BK Inter Bratislava

BK Junior Komárno

26.11.2016

 

4.2.2016

 

3.

ŠBK Fándly Sereď

BK Inter Bratislava

9.

BK Inter Bratislava

ŠBK Fándly Sereď

4.

ŠBK JUNIOR Levice

BK Junior Komárno

10.

BK Junior Komárno

ŠBK JUNIOR Levice

10.12.2016

 

18.2.2016

 

5.

BK Junior Komárno

ŠBK Fándly Sereď

11.

ŠBK Fándly Sereď

BK Junior Komárno

6.

BK Inter Bratislava

ŠBK JUNIOR Levice

12.

ŠBK JUNIOR Levice

BK Inter Bratislava

 

Vyžrebovanie súťaže: skupina 1.-4.

 

Mladší mini - Západ 5x5

 

2016/2017

Skupina o 1.-4.miesto

4.3.2017

 

22.4.2017

 

1.

1

4

7.

4

1

2.

2

3

8.

3

2

18.3.2017

 

6.5.2017

 

3.

4

3

9.

3

4

4.

1

2

10.

2

1

1.4.2017

 

20.5.2017

 

5.

2

4

11.

4

2

6.

3

1

12.

1

3

 

Vyžrebovanie súťaže: skupina 5.-9.

 

Mladší žiaci - Západ 5x5

 

2016/2017

Skupina o 5.-9.miesto

4.3.2017

 

22.4.2017

 

1.

1

6

10.

6

1

2.

2

5

11.

5

2

3.

3

4

12.

4

3

18.3.2017

 

6.5.2017

 

4.

4

2

13.

2

4

5.

6

3

14.

3

6

6.

1

5

15.

5

1

1.4.2017

 

20.5.2017

 

7.

2

6

16.

6

2

8.

4

1

17.

1

4

9.

3

5

18.

5

3

           

Majstrovstvá Slovenska:   19. - 21. 5. 2017